Joogivesi – kalleim vara II osa
 
Skirmish
When
Date: May 27, 2017
Time: 12:00 - 17:15
Briefing: 11:15
Doors open: 11:00
Game info
Event type: Skirmish
Duration: 5 hours
Sides and missions
Government Forces
Gangsters
Locals
Scenario

Tulevik, aasta 2117.

Kvaliteetse joogivee vähesus on hinnad kõrgele tõstnud ja joogivee varud on kas valitsuse või võimu omavate jõukude valve all, kes sellega äri teevad.

Viljandi mnt küla elanikud elavad kahe suure ja puhta veekogu vahel, Ülemiste järve ja reservjärve Raku järve vahel, aga vett saab vaid kalli raha eest, nad ei lepi enam sellega.

Kuna Ülemiste järve veetase on langenud ohtliku miinimumini, tahab valitsus Raku järve kraani avada vee juurde laskmiseks, aga Raku Gangsterid ei lase kedagi ligi.

Valitsus soovib esmalt Raku järvest proovid võtta, laboratooriumis kontrollida vee kvaliteeti ja siis avada veekraan Raku järve põhjakaldal.

Relvastunud elanikud soovivad ka esmalt vee proovid võtta, laboratooriumis kontrollida, nõrgestada Gangterite võimu veevõtu kohas ja takistada valitsusel veekraani avada, et Raku järve veetase ei langeks.

Gangsterid kaitsevad ligipääsu järvele, laole, laboratooriumile ja veekraanile.

Requirements

Kui osaled sellel mängul, siis nõustud järgnevaga:

Airsoft mäng toimub alal kus võib olla looduslikke kraave, auke, järsema nõlvaga kaldapealseid. Seaduse järgi ei pea ala omanik ega korraldaja piirama ega märgistama looduslikele erisustele ligipääsu. Ala omanik ja korraldaja ei pruugi ka märgata juhuslikke väiksemaid okastraate või muid ohtlikke asju. Tuled ise vabatahtlikult mängule, oled kursis ohtudega,  jälgid ise ning vastutad ise oma tervise eest. 

Kui Sinuga juhtub mingi trauma, siis vastutad ise juhtunu eest ja ei oma pretensioone ei ala omanikule ega korraldajale.

Eesmärk on saada häid elamusi, mitte traumasid. 

...
ORGANIZER
Männiku tee 106, Tallinn
Game map
share
Location