The Ring Game 3
 
Skirmish
When
Date: August 27, 2017
Time: 11:00 - 18:00
Briefing: 10:45
Doors open: 10:00
Game info
Event type: Skirmish
Duration: 7 hours
Sides and missions
Komandai 1
Komandai 3
Komandai 2
Komandai 4
Scenario

1. uzd. – “Rook” (Riepu tornis) – komandu izloze par bāzēm. Katrai komandai uz laukuma ir savas krāsas 1 riepa. Katrai komandai bāzes punktā ir 3 riepas. Komandas uzdevums ir izveidot „torni”, kas sastāv no 4 komandas krāsas riepām. Komanda, kas pirmā izveido torni uzvar un iegūst 4 punktus. Par katru riepu 1 punkts(max 4 punkti - min 1 punkts)

2. uzd. – “Box” (Kastes nešana) – komandu maiņa pa bāzēm. Katras komandas uzdevums ir nogādāt kasti(ar dinamītu) uz savu bāzi. Kaste atrodas riepu tornī uz zemes. Komanda, kas pirmā nogādā kasti bāzē iegūst 4 punktus; otrie – 3punktus; trešie – 2punktus un ceturtā komanda – 1punktu.

3. uzd. – “Put the bomb” (Aktivizē dinamītu) – komandu maiņa pa bāzēm. Katrai komandai ir doti 2 „Dinamīti”(no kastes). Komandas uzdevums ir ievietot dinamītu kādā no pretinieku
riepu torņiem vai tam piederošajā teritorijā! Par katru dinamītu riepu tornī komandai atņem 2 punktus. Par katru dinamītu torņa teritorijā komandai atņem 1 punktu. Komanda drīkst izņemt dinamitu no sava torņa, lai novietotu to pretinieku tornī/teritorijā.

 4. uzd. – “Castling” (Torņa novākšana) – komandu maiņa pa bāzēm. Katras komandas uzdevums ir pārnest riepu torni uz savu bāzi, riepas drīkst nest/velt tikai pa vienai un tikai dzīvi spēlētāji. Komanda kuras bāzē ir tornis ar 4 komandas krāsas riepām saņem - 4punktus.

Requirements

Oranžās vestes obligātas (nepieciešams uzrādīt pie reģistrācijas - dalībniekiem, kas nomā ekipējumu iekļauts inventārā)

...
share
Location