Komanda2
Komanda1
Scenario

UZBRUCĒJI

Uzdevumi: Iekarot un atspiest atpakaļ pretinieka teritorijā esošās 2 bāzes „A” un „B”, pārspridzinot tajās esošos balonus. Tiklīdz balons pārsprāgst, tā bāze tiek zaudēta un uzbrucējiem ir tiesības atdzimt šajā bāzē. Ja pirmo bāzi „A”ieņem 50 minūšu laikā, tad uzbrucēji drīkst doties uzbrukumā uz „B”bāzi. Teritorijā ir atrasta pretinieka munīcijas noliktava, kurā glabājas spēcīgas attālinātās darbības sprāgstvielas, kas ir spējīgas iznīcināt nocietināto pozīciju „A”. Ja komanda paspēj ieņemt munīcijas bāzi 30 minūšu laikā kopš sākuma, un uzlaist gaisā salūta raķeti, tad bāze „A”automātiski pāriet pretinieka varā.

Uzbrucēji atdzimst pāros pa 2, vai vairāk (2 = mininums!), bez laika aiztures;

Uzbrucējiem nav limita uz respawn;

Ja uzbrucēji ieņem bāzi „A”, tad tie iegūst tiesības tur atdzimt;

90 minūtes pabeigt uzdevumus, ar iespējamu +10 minūšu papildlaiku uz katru no bāzēm;

Pārspridzināt balonu bāzēs „A” un „B” lai tās ieņemtu;

Uzbrucēji NEDRĪKST uzbrukt bāzei „B” vispirms neieņemot bāzi „A”;

Ieņemot Munīcijas noliktavu un uzlaižot gaisā raķeti vai, bāze „A” tiek iznīcināta un nonāk uzbrucēju kontrolē (ātram skrējējam vai tiesnsim tiek iedota dūmene, kuru aizdedzina munīcijas bāzē. Ar šo degošo dūmeni viņš skrien uz kalnu kur dūmene jānoliek galna augšā un jāsaspridzina balons);

Nav teritoriālu ierobežojumu, izņemot virtuvi – drīkst uzturēties telpās, kas nav apzīmētas ar sarkanbalto lentu;

AIZSARGI

Uzdevumi: Aizsargāt punktus „A” un „B” nepieļaujot bāzē esošo balonu pārspridzināšanu. Kopā jāaizsargā:

DEFENDERS, IF KILLED AT OR NEAR BASE „A” RESPAWN AT „B”AND STAY THERE, WITHIN 50M OF IT;

DEFENDERS HAVE ONE RESPAWN;

IF ATTACKERS CAPTURE BASE „A”, REMAINING DEFENSIVE FORCE PLAYERS RETREAT TO VICINITY OF „B”;

90 minūtes bāzu aizsardzībai, ar iespējamu papildlaiku 2x 10 min (uz katru bāzi 10 min);

Ja aizsargs izdzīvojis pēc uzbruka bāzei „A”,tad tas drīkst turpināt spēli un atdzimt vēlreiz bāzē „B”  ;

Uzbrucēji nevar uzbrukt bāzei „B” kamēr nav ieņemts punkts „A” ;

Nav teritorijas ierobežojumu, līdz brīdim, kad zaudē bāzi „A”, tad drīkst būt tikai MAX 50m no bāzes „B” ;